8N4DV85KC-0100CDI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N4DV85KC-0100CDI.pdf2.8N4DV85KC-0100CDI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
364 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N4DV85KC-0100CDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4955 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8N4DV85KC-0100CDI.pdf2.8N4DV85KC-0100CDI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N4DV85KC-0100CDI
IDT8N4DV85KC-0100CDI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 100MHz, 195.3125MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 100MHz, 195.3125MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 140mA