8N3SV76FC-0100CDI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N3SV76FC-0100CDI8.pdf2.8N3SV76FC-0100CDI8.pdf3.8N3SV76FC-0100CDI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N3SV76FC-0100CDI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N3SV76FC-0100CDI8
IDT8N3SV76FC-0100CDI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 120mA