8N3SV75KC-0131CDI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N3SV75KC-0131CDI.pdf2.8N3SV75KC-0131CDI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
364 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N3SV75KC-0131CDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5153 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8N3SV75KC-0131CDI.pdf2.8N3SV75KC-0131CDI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N3SV75KC-0131CDI
IDT8N3SV75KC-0131CDI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 114.285MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 114.285MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 130mA
Κόμης - Αριθμός μέρους βάσης IDT8N3SV75KC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8N3SV75KC-0128CDI8
8N3SV75KC-0128CDI8
Περιγραφή: IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Σε απόθεμα: 5408 pcs
Κατεβάστε: 8N3SV75KC-0128CDI8.pdf
RFQ
8N3SV75KC-0128CDI
8N3SV75KC-0128CDI
Σε απόθεμα: 5963 pcs
Κατεβάστε: 8N3SV75KC-0128CDI.pdf
RFQ
8N3SV75KC-0131CDI8
8N3SV75KC-0131CDI8