8N3DV85LC-0120CDI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N3DV85LC-0120CDI.pdf2.8N3DV85LC-0120CDI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N3DV85LC-0120CDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 6332 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8N3DV85LC-0120CDI.pdf2.8N3DV85LC-0120CDI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N3DV85LC-0120CDI
IDT8N3DV85LC-0120CDI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 166.6667MHz, 166.6667MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 166.6667MHz, 166.6667MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 120mA