8N3DV85KC-0130CDI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N3DV85KC-0130CDI.pdf2.8N3DV85KC-0130CDI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
364 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N3DV85KC-0130CDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5417 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8N3DV85KC-0130CDI.pdf2.8N3DV85KC-0130CDI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N3DV85KC-0130CDI
IDT8N3DV85KC-0130CDI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 174.8MHz, 174.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 174.8MHz, 174.8MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 130mA