871004AGI-04LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC JITTER ATTENUATOR 24-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 871004AGI-04LFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 871004AGI-04LFT Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4650 pcs Φύλλο δεδομένων 871004AGI-04LFT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:4
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Παραγωγή Clock
Αλλα ονόματα ICS871004AGI-04LFT
ICS871004AGI-04LFT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύριος σκοπός PCI Express (PCIe)
Συχνότητα - Max 640MHz Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος Yes/Yes
Αριθμός μέρους βάσης ICS871004-04
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8710
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: SHOULDER SCREW KNOB SLOTTED 6-32
Σε απόθεμα: 19590 pcs
Κατεβάστε: 8710.pdf
RFQ
87106-009 RW
87106-009 RW
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 2.2UF 50V X7R DIP
Σε απόθεμα: 5806 pcs
Κατεβάστε: 87106-009 RW.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 15UF 50V 10% 8DIP
Κατεβάστε: 87106-027 RW.pdf
Περιγραφή: CAP CER 1UF 100V 10% 6DIP
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: CIR BRKR SOLID STATE 5A 24VDC
Κατεβάστε:
871/8
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: TWIN WIRE FERL INSUL
Κατεβάστε: 871/8.pdf
Περιγραφή: CAP CER 4.7UF 50V X7R DIP
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN HDR SNG RA
871004AGI-04LF
871004AGI-04LF
Κατεβάστε: 871004AGI-04LF.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN SOCKET CONTACT GOLD PCB
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: RIGHT ANGLE SHRINK-DIP SOCKET 21
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών