844031BG-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 844031BG-01LF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 844031BG-01LF
Αριθμός εξαρτήματος 844031BG-01LF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4753 pcs Φύλλο δεδομένων 844031BG-01LF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.465 V Τύπος Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP Σειρά FemtoClock®
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Παραγωγή LVDS Αλλα ονόματα ICS844031BG-01LF
ICS844031BG-01LF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Crystal
Συχνότητα - Max 340MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No