844004AGI-04LF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SYNTHESIZER 4LVDS 24-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 844004AGI-04LF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 844004AGI-04LF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5722 pcs Φύλλο δεδομένων 844004AGI-04LF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V Τύπος Frequency Synthesizer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP Σειρά FemtoClock®
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:4 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Παραγωγή LVDS Αλλα ονόματα ICS844004AGI-04LF
ICS844004AGI-04LF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή LVCMOS, LVTTL, Crystal
Συχνότητα - Max 680MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No