844002AGI-01LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 844002AGI-01LFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 844002AGI-01LFT Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 6829 pcs Φύλλο δεδομένων 844002AGI-01LFT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V Τύπος Frequency Synthesizer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP Σειρά FemtoClock®
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή LVDS Αλλα ονόματα ICS844002AGI-01LFT
ICS844002AGI-01LFT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγωγή Clock, Crystal Συχνότητα - Max 170MHz