843201AG-375LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SYNTHESIZER 375MHZ 16-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 843201AG-375LFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 843201AG-375LFT Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC SYNTHESIZER 375MHZ 16-TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3989 pcs Φύλλο δεδομένων 843201AG-375LFT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.465 V Τύπος Frequency Synthesizer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP Σειρά FemtoClock®
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή LVPECL Αλλα ονόματα ICS843201AG-375LFT
ICS843201AG-375LFT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Crystal
Συχνότητα - Max 375MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No
Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/Yes Αριθμός μέρους βάσης ICS843201-375
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8432-21B1-RK-TR
8432-21B1-RK-TR
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Σε απόθεμα: 67666 pcs
Κατεβάστε: 8432-21B1-RK-TR.pdf
RFQ
843204AGI-01LF
843204AGI-01LF
Περιγραφή: IC SYNTHESIZER LVPECL 48-TSSOP
Σε απόθεμα: 4131 pcs
Κατεβάστε: 843204AGI-01LF.pdf
RFQ
843201AG-375LF
843201AG-375LF
Κατεβάστε: 843201AG-375LF.pdf
843204AGILF
843204AGILF
Κατεβάστε: 843204AGILF.pdf
8432-11B1-RK-TP
8432-11B1-RK-TP
Κατασκευαστές: 3M