79RC32V332-133DHGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
Φύλλα δεδομένων: 79RC32V332-133DHGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 79RC32V332-133DHGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4313 pcs Φύλλο δεδομένων 79RC32V332-133DHGI.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-PQFP (28x28) Ταχύτητα 133MHz
Σειρά Interprise™ Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM SDRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 208-BFQFP
Αλλα ονόματα IDT79RC32V332-133DHGI
IDT79RC32V332-133DHGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 133MHz 208-PQFP (28x28) core επεξεργαστή MIPS-II