72V81L15PAG8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO ASYNCH 512X9 56TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V81L15PAG8.pdf2.72V81L15PAG8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V81L15PAG8
Αριθμός εξαρτήματος 72V81L15PAG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 11385 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V81L15PAG8.pdf2.72V81L15PAG8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 56-TSSOP
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη No Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Αλλα ονόματα IDT72V81L15PAG8
IDT72V81L15PAG8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης 9K (512 x 9 x 2)
Λειτουργία Asynchronous Υποστήριξη FWFT No
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 40MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA Bus κατεύθυνσης Bi-Directional