72V801L15PFGI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V801L15PFGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V801L15PFGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4195 pcs Φύλλο δεδομένων 72V801L15PFGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V801L15PFGI8
IDT72V801L15PFGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.6K (256 x 9 x 2)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT No
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Bus κατεύθυνσης Bi-Directional