72V73260BBG8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC INTERFACE
Φύλλα δεδομένων: 72V73260BBG8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V73260BBG8
Αριθμός εξαρτήματος 72V73260BBG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4393 pcs Φύλλο δεδομένων 72V73260BBG8.pdf
Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V
Τύπος Multiplexer Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-PBGA (13x13)
Σειρά 72V Συσκευασία / υπόθεση 144-BGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount