72V3690L6BBG8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 32768X36 6NS 144-BGA
Φύλλα δεδομένων: 72V3690L6BBG8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V3690L6BBG8
Αριθμός εξαρτήματος 72V3690L6BBG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 1728 pcs Φύλλο δεδομένων 72V3690L6BBG8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-PBGA (13x13)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 144-BGA Αλλα ονόματα IDT72V3690L6BBG8
IDT72V3690L6BBG8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 1.152M (32K x 36)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 166MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional