72V3670L7-5PFGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 8192X36 7-5NS 128TQFP
Φύλλα δεδομένων: 72V3670L7-5PFGI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V3670L7-5PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 1467 pcs Φύλλο δεδομένων 72V3670L7-5PFGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V3670L7-5PFGI
IDT72V3670L7-5PFGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (8K x 36)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional