72V3663L15PFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SYNCFIFO 4096X36 15NS 128TQFP
Φύλλα δεδομένων: 72V3663L15PFI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V3663L15PFI
Αριθμός εξαρτήματος 72V3663L15PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4452 pcs Φύλλο δεδομένων 72V3663L15PFI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V3663L15PFI
IDT72V3663L15PFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 144K (4K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA
Bus κατεύθυνσης Bi-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V3663
Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V3662L15PF8
72V3662L15PF8
Περιγραφή: IC FIFO 8192X36 15NS 120QFP
Σε απόθεμα: 3960 pcs
Κατεβάστε: 72V3662L15PF8.pdf
RFQ
72V3662L15PF
72V3662L15PF
Σε απόθεμα: 3984 pcs
Κατεβάστε: 72V3662L15PF.pdf
RFQ
72V3663L10PF
72V3663L10PF
Περιγραφή: IC SYNCFIFO 4096X36 10NS 128TQFP
Κατεβάστε: 72V3663L10PF.pdf
Περιγραφή: IC FIFO 8192X36 10NS 128QFP
Κατεβάστε: 72V3664L10PF.pdf
72V3664L10PF8
72V3664L10PF8
Κατεβάστε: 72V3664L10PF8.pdf
Περιγραφή: IC FIFO SYNC II 36BIT 128-TQFP
Κατεβάστε: 72V3663L15PF.pdf
Κατεβάστε: 72V3663L15PF8.pdf
72V3663L15PFI8
72V3663L15PFI8
Κατεβάστε: 72V3663L15PFI8.pdf
Κατεβάστε: 72V3663L10PF8.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών