72V3650L7-5PF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 2048X36 7-5NS 128TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V3650L7-5PF.pdf2.72V3650L7-5PF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V3650L7-5PF
Αριθμός εξαρτήματος 72V3650L7-5PF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5577 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V3650L7-5PF.pdf2.72V3650L7-5PF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V3650L7-5PF
IDT72V3650L7-5PF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 72K (2K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA