72V3650L15PFI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 2048X36 15NS 128-TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V3650L15PFI8.pdf2.72V3650L15PFI8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V3650L15PFI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5300 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V3650L15PFI8.pdf2.72V3650L15PFI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V3650L15PFI8
IDT72V3650L15PFI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 72K (2K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V3650
Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V3650L15PFI
72V3650L15PFI
Σε απόθεμα: 5378 pcs
Κατεβάστε: 72V3650L15PFI.pdf
RFQ
72V3644L15PF8
72V3644L15PF8
Περιγραφή: IC FIFO 2048X36 15NS 128QFP
Σε απόθεμα: 5670 pcs
Κατεβάστε: 72V3644L15PF8.pdf
RFQ
72V3650L10PF8
72V3650L10PF8
Κατεβάστε: 72V3650L10PF8.pdf
72V3650L6BB8
72V3650L6BB8
Περιγραφή: IC FIFO SS 2048X36 6NS 144-BGA
Κατεβάστε: 72V3650L6BB8.pdf
72V3650L6BB
72V3650L6BB
Κατεβάστε: 72V3650L6BB.pdf
72V3650L15PF
72V3650L15PF
Κατεβάστε: 72V3650L15PF.pdf
72V3650L10PF
72V3650L10PF
Κατεβάστε: 72V3650L10PF.pdf
72V3650L6PF
72V3650L6PF
Περιγραφή: IC FIFO SS 2048X36 6NS 128-TQFP
Κατεβάστε: 72V3650L6PF.pdf
Κατεβάστε: 72V3650L15PF8.pdf
72V3650L6PFG
72V3650L6PFG
Κατεβάστε: 72V3650L6PFG.pdf
72V3650L6PF8
72V3650L6PF8
Κατεβάστε: 72V3650L6PF8.pdf
72V3650L6PFG8
72V3650L6PFG8
Κατεβάστε: 72V3650L6PFG8.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών