72V3643L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MEM FIFO 1024X36 128TQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V3643L10PFG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 2955 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Μέγεθος μνήμης 36K (1K x 36) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 100MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Χρόνος πρόσβασης 6.5ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V3644L15PF
72V3644L15PF
Περιγραφή: IC FIFO 2048X36 15NS 128QFP
Κατεβάστε: 72V3644L15PF.pdf
RFQ
72V3644L10PF
72V3644L10PF
Περιγραφή: IC FIFO 2048X36 10NS 128QFP
Κατεβάστε: 72V3644L10PF.pdf
RFQ
72V3642L10PFG8
72V3642L10PFG8
Περιγραφή: IC FIFO 1MX72 10NS 120QFP
Κατεβάστε: 72V3642L10PFG8.pdf
Περιγραφή: IC SYNCFIFO 1024X36 10NS 128TQFP
Κατεβάστε: 72V3643L10PF.pdf
72V3642L15PF8
72V3642L15PF8
Περιγραφή: IC FIFO 1MX72 15NS 120QFP
Κατεβάστε: 72V3642L15PF8.pdf
72V3643L10PF8
72V3643L10PF8
Κατεβάστε: 72V3643L10PF8.pdf
Κατεβάστε: 72V3644L10PF8.pdf
72V3643L10PFG
72V3643L10PFG
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 72V3643L15PF.pdf
Κατεβάστε: 72V3643L15PF8.pdf
72V3643L12PF
72V3643L12PF
Περιγραφή: IC SYNCFIFO 1024X36 128TQFP
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών