72V3640L7-5BB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 1024X36 7-5NS 144BGA
Φύλλα δεδομένων: 1.72V3640L7-5BB.pdf2.72V3640L7-5BB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V3640L7-5BB
Αριθμός εξαρτήματος 72V3640L7-5BB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 2439 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V3640L7-5BB.pdf2.72V3640L7-5BB.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-PBGA (13x13)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-BGA Αλλα ονόματα IDT72V3640L7-5BB
IDT72V3640L7-5BB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 36K (1K x 36)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional