72V3622L15PFGI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 256X36X2 SYNC 120TQFP
Φύλλα δεδομένων: 72V3622L15PFGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V3622L15PFGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4004 pcs Φύλλο δεδομένων 72V3622L15PFGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 120-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 120-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V3622L15PFGI8
IDT72V3622L15PFGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 18K (256 x 36 x 2)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA Bus κατεύθυνσης Bi-Directional