72V36110L7-5PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 131KX36 7-5NS 128QFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V36110L7-5PF.pdf2.72V36110L7-5PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V36110L7-5PF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5538 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V36110L7-5PF.pdf2.72V36110L7-5PF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V36110L7-5PF
IDT72V36110L7-5PF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.7M (131K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V36110
Χρόνος πρόσβασης 5ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V36110L7-5PFGI
72V36110L7-5PFGI
Περιγραφή: 3.3V SUPERSYNC II 36BIT FIFO