72V295L15PFI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V295L15PFI8.pdf2.72V295L15PFI8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V295L15PFI8
Αριθμός εξαρτήματος 72V295L15PFI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V295L15PFI8.pdf2.72V295L15PFI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V295L15PFI8
IDT72V295L15PFI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 2.25M (128K x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 60mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V295
Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V295L15PFGI
72V295L15PFGI
Σε απόθεμα: 1204 pcs
Κατεβάστε: 72V295L15PFGI.pdf
RFQ
72V295L15PF8
72V295L15PF8
Σε απόθεμα: 5132 pcs
Κατεβάστε: 72V295L15PF8.pdf
RFQ
72V295L20PF8
72V295L20PF8
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
Κατεβάστε: 72V295L20PF8.pdf
72V295L10PFG8
72V295L10PFG8
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
Κατεβάστε: 72V295L10PFG8.pdf
72V36100L10PF8
72V36100L10PF8
Περιγραφή: IC FIFO 64X36 10NS 128QFP
Κατεβάστε: 72V36100L10PF8.pdf
72V36100L10PFI8
72V36100L10PFI8
Περιγραφή: IC FIFO 64X36 128QFP
Κατεβάστε:
72V295L15PFI
72V295L15PFI
Κατεβάστε: 72V295L15PFI.pdf
72V295L15PF
72V295L15PF
Κατεβάστε: 72V295L15PF.pdf
72V295L20PF
72V295L20PF
Κατεβάστε: 72V295L20PF.pdf
72V36100L10PF
72V36100L10PF
Κατεβάστε: 72V36100L10PF.pdf
72V36100L10PFI
72V36100L10PFI
Κατεβάστε:
72V295L15PFGI8
72V295L15PFGI8
Κατεβάστε: 72V295L15PFGI8.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών