72V293L7-5PFI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 65536X18 80QFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V293L7-5PFI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5230 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Χρόνος πρόσβασης 5ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V293L7-5PF
72V293L7-5PF
Περιγραφή: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP