72V275L15TFGI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 32768X18 15NS 64STQFP
Φύλλα δεδομένων: 72V275L15TFGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V275L15TFGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 2135 pcs Φύλλο δεδομένων 72V275L15TFGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V275L15TFGI8
IDT72V275L15TFGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 1.125M (64K x 18)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 60mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional