72V273L7-5BCGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 16384X18 7-5NS 100BGA
Φύλλα δεδομένων: 1.72V273L7-5BCGI8.pdf2.72V273L7-5BCGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V273L7-5BCGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 1981 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V273L7-5BCGI8.pdf2.72V273L7-5BCGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-CABGA (11x11)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 100-LBGA Αλλα ονόματα IDT72V273L7-5BCGI8
IDT72V273L7-5BCGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (16K x 18)(32K x 9)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional