72V241L15PFGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MEM FIFO 4KX9 32QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V241L15PFGI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V241L15PFGI
Αριθμός εξαρτήματος 72V241L15PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5141 pcs Φύλλο δεδομένων 72V241L15PFGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-TQFP (7x7)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία / υπόθεση 32-LQFP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 36K (4K x 9)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT No
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 20mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional