72V233L7-5PFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 1024X18 7-5NS 80QFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V233L7-5PFI.pdf2.72V233L7-5PFI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V233L7-5PFI
Αριθμός εξαρτήματος 72V233L7-5PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5076 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V233L7-5PFI.pdf2.72V233L7-5PFI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V233L7-5PFI
IDT72V233L7-5PFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 18K (1K x 18)(2K x 9)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 133.3MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA