72V215L15TFI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V215L15TFI8.pdf2.72V215L15TFI8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V215L15TFI8
Αριθμός εξαρτήματος 72V215L15TFI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5226 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V215L15TFI8.pdf2.72V215L15TFI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V215L15TFI8
IDT72V215L15TFI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 9K (512 x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA