72V2101L15PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 131X18 15NS 64QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V2101L15PFI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V2101L15PFI
Αριθμός εξαρτήματος 72V2101L15PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4605 pcs Φύλλο δεδομένων 72V2101L15PFI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V2101L15PFI
IDT72V2101L15PFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 2.25M (256K x 9)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V2101
Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V2101L10PF8
72V2101L10PF8
Περιγραφή: IC FIFO SS 131X18 10NS 64QFP
Σε απόθεμα: 5035 pcs
Κατεβάστε: 72V2101L10PF8.pdf
RFQ
72V2101L10PFG8
72V2101L10PFG8
Περιγραφή: IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP
Σε απόθεμα: 1397 pcs
Κατεβάστε: 72V2101L10PFG8.pdf
RFQ
72V2101L20PF8
72V2101L20PF8
Κατεβάστε: 72V2101L20PF8.pdf
72V2101L15PFI8
72V2101L15PFI8
Κατεβάστε: 72V2101L15PFI8.pdf
72V2101L15PF
72V2101L15PF
Κατεβάστε: 72V2101L15PF.pdf
72V2103L10PF
72V2103L10PF
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
Κατεβάστε: 72V2103L10PF.pdf
72V2101L10PFG
72V2101L10PFG
Κατεβάστε: 72V2101L10PFG.pdf
Κατεβάστε: 72V2103L10PF8.pdf
Κατεβάστε: 72V2101L10PF.pdf
72V2103L10PFI
72V2103L10PFI
Κατεβάστε: 72V2103L10PFI.pdf
72V2101L20PF
72V2101L20PF
Κατεβάστε: 72V2101L20PF.pdf
72V2101L15PF8
72V2101L15PF8
Κατεβάστε: 72V2101L15PF8.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών