72413L25SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.72413L25SO8.pdf2.72413L25SO8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72413L25SO8
Αριθμός εξαρτήματος 72413L25SO8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4568 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72413L25SO8.pdf2.72413L25SO8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5V ~ 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά 7200 Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη No Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Αλλα ονόματα IDT72413L25SO8
IDT72413L25SO8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης 320 (64 x 5)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Asynchronous
Υποστήριξη FWFT No επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 25MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 60mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72413
Χρόνος πρόσβασης 25ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72413L25SOG8
72413L25SOG8
Σε απόθεμα: 5342 pcs
Κατεβάστε: 72413L25SOG8.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Coto Technology
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 1A 24V