71V65803S100BQI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65803S100BQI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Φύλλα δεδομένων: 71V65803S100BQI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
136 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71V65803S100BQI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 6126 pcs Φύλλο δεδομένων 71V65803S100BQI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 165-CABGA (13x15)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 165-TBGA Αλλα ονόματα IDT71V65803S100BQI
IDT71V65803S100BQI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 9Mb (512K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 100MHz 5ns 165-CABGA (13x15)