71V3556SA133BG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA133BG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: 71V3556SA133BG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
168 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71V3556SA133BG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 14424 pcs Φύλλο δεδομένων 71V3556SA133BG.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα IDT71V3556SA133BG
IDT71V3556SA133BG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22)