71V25761S200PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V25761S200PFGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.71V25761S200PFGI.pdf2.71V25761S200PFGI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71V25761S200PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 14070 pcs Φύλλο δεδομένων 1.71V25761S200PFGI.pdf2.71V25761S200PFGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα IDT71V25761S200PFGI
IDT71V25761S200PFGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 100-TQFP (14x14)