71T75802S166BG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S166BG8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: 71T75802S166BG8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71T75802S166BG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4489 pcs Φύλλο δεδομένων 71T75802S166BG8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα IDT71T75802S166BG8
IDT71T75802S166BG8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22)