71T75802S100BGGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S100BGGI8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: 71T75802S100BGGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71T75802S100BGGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 3808 pcs Φύλλο δεδομένων 71T75802S100BGGI8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα IDT71T75802S100BGGI8
IDT71T75802S100BGGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 18Mb (1M x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 100MHz 5ns 119-PBGA (14x22)