71321LA45J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Φύλλα δεδομένων: 71321LA45J8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 71321LA45J8
Αριθμός εξαρτήματος 71321LA45J8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5186 pcs Φύλλο δεδομένων 71321LA45J8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 52-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα IDT71321LA45J8
IDT71321LA45J8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount