7130SA55J/2594
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Φύλλα δεδομένων: 7130SA55J/2594.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 7130SA55J/2594 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4145 pcs Φύλλο δεδομένων 7130SA55J/2594.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 52-LCC (J-Lead) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)