70V3319S133PRFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.70V3319S133PRFI.pdf2.70V3319S133PRFI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 70V3319S133PRFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4570 pcs Φύλλο δεδομένων 1.70V3319S133PRFI.pdf2.70V3319S133PRFI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα 800-2310
IDT70V3319S133PRFI
IDT70V3319S133PRFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (256K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 128-TQFP (14x20) Συχνότητα ρολογιού 133MHz