7027L55PFG8/2909
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 7027L55PFG8/2909.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 7027L55PFG8/2909 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5243 pcs Φύλλο δεδομένων 7027L55PFG8/2909.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)