70261S55PF/2703
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 256K PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 70261S55PF/2703.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 70261S55PF/2703 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4923 pcs Φύλλο δεδομένων 70261S55PF/2703.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)