7025L55GB
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 7025L55GB
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 128K PARALLEL 84PGA
Φύλλα δεδομένων: 7025L55GB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 398 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 398 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7025L55GB
Αριθμός εξαρτήματος 7025L55GB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 398 pcs Φύλλο δεδομένων 7025L55GB.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 84-BPGA Αλλα ονόματα IDT7025L55GB
IDT7025L55GB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Through Hole