7024L55GB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 7024L55GB
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 64K PARALLEL 84PGA
Φύλλα δεδομένων: 7024L55GB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 435 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7024L55GB
Αριθμός εξαρτήματος 7024L55GB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 435 pcs Φύλλο δεδομένων 7024L55GB.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 84-BPGA Αλλα ονόματα IDT7024L55GB
IDT7024L55GB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Through Hole