4MA156600Z4BACUGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA156600Z4BACUGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5920 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση - Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα IDT4MA156600Z4BACUGI
IDT4MA156600Z4BACUGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 156.6MHz Λεπτομερής περιγραφή 156.6MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable