4MA125000Z4BACUGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 4MA125000Z4BACUGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA125000Z4BACUGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4013 pcs Φύλλο δεδομένων 4MA125000Z4BACUGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα IDT4MA125000Z4BACUGI
IDT4MA125000Z4BACUGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 125MHz Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4MA125061Y3AACUGI8
4MA125061Y3AACUGI8
Περιγραφή: OSC MEMS 125.061MHZ LVPECL SMD
Σε απόθεμα: 4309 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4MA125000Z4BACTGI8
4MA125000Z4BACTGI8
Σε απόθεμα: 5554 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4MA125000Z4BACUGI8
4MA125000Z4BACUGI8