4MA125000Z3BACUGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 4MA125000Z3BACUGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA125000Z3BACUGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4984 pcs Φύλλο δεδομένων 4MA125000Z3BACUGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα IDT4MA125000Z3BACUGI
IDT4MA125000Z3BACUGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 125MHz Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 95mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -