4MA120000Z4BACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA120000Z4BACUGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5884 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση - Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα IDT4MA120000Z4BACUGI8
IDT4MA120000Z4BACUGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 120MHz Λεπτομερής περιγραφή 120MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -