4MA050000Z3AACUGI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA050000Z3AACUGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4164 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα IDT4MA050000Z3AACUGI8
IDT4MA050000Z3AACUGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 50MHz Λεπτομερής περιγραφή 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 105mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4MA050000Z3AACTGI8
4MA050000Z3AACTGI8
Σε απόθεμα: 5582 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4MA050000Z3AACTGI
4MA050000Z3AACTGI
Κατεβάστε:
RFQ
4MA050000Z3AACUGI
4MA050000Z3AACUGI