4HF106250Z3AACTGI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4HF106250Z3AACTGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4113 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά 4HF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα IDT4HF106250Z3AACTGI8
IDT4HF106250Z3AACTGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 106.25MHz Λεπτομερής περιγραφή 106.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) - Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4HF106250Z3BACTGI
4HF106250Z3BACTGI
Σε απόθεμα: 5825 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4HF106250Z3AACTGI
4HF106250Z3AACTGI